Na wycieczce w Toruniu

Torun    W dniu 30.08.2014 r. odbyła się wycieczka autokarowa mieszkańców gminy Kosakowo na trasie Ciechocinek, Toruń, Chełmno, zorganizowana z inicjatywy sołtysa Antoniego Strzelca i Rady Sołeckiej wsi Pogórze. Uczestnikom wycieczki sprzyjał doskonały humor i wspaniała pogoda. Spośród licznych atrakcji, jak zwiedzanie tężni w Ciechocinku, spotkanie z Kopernikiem i piernikami w Toruniu, duże wrażenie na uczestnikach zrobiło spotkanie z historią 66 Kaszubskiego Pułku Piechoty.

   Uczestnicy pokrywali pełny koszt wycieczki i z pewnością nie żałują, co było widać szczególnie podczas radosnej zabawy integracyjnej w gospodarstwie agroturystycznym w Klamrach, będącej zwieńczeniem tej bardzo udanej imprezy wyjazdowej. Zabawa, przy suto zastawionych stołach i przy akompaniamencie zespołu muzycznego, trwała do późnych godzin nocnych.

   Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i stworzenie wspanialej atmosfery w trakcie całej wycieczki. Wraz ze wszystkimi uczestnikami wycieczki, specjalne podziękowanie za opracowanie atrakcyjnego programu i jego realizację, składamy panu Marianowi Hirsz.

Zapraszamy do oglądania relacji fotograficznej:

Wpis sklasyfikowano w Aktualności i opisano , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


6 + = 11

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>