Środki z funduszu sołeckiego na 2015 r

Pogorze

   Na podstawie Zarządzenia Nr 79/2014 Wójta Gminy Kosakowo z dnia 28 lipca 2014 r. w sprawie ustalenia wysokości środków funduszu sołeckiego na 2015 rok otrzymaliśmy informację, że kwota środków przypadających Sołectwu Pogórze w ramach funduszu sołeckiego na 2015 rok wynosi 40 388 zł.

   O przeznaczeniu środków zadecyduje Zebranie Wiejskie, które w podjętej uchwale wskaże zadania przewidziane do realizacji.

   Wniosek w sprawie określenia przeznaczenia środków funduszu sołeckiego sporządzi sołtys, który zgodnie z ustawowym terminem zobowiązany jest złożyć go do Wójta Gminy Kosakowo w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2014 r.

  W związku z powyższym oczekujemy od naszych mieszkańców sugestii i informacji o najpilniejszych potrzebach, które będziemy mogli sfinansować ze środków funduszu sołeckiego.

Więcej na ten temat:

Download (PDF, 689KB)

Wpis sklasyfikowano w Aktualności i opisano , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


+ 2 = 11

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>